circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці визначилися з найбільш привабливими проектами «Громадського бюджету-2017»

03.10.2017, 11:04

text
Поділитися:

Напередодні представники міської ради та всіх районних адміністрацій, де з 1 по 30 вересня працювали пункти для голосування, принесли до координаційної ради з питань громадського бюджету міста Запоріжжя опечатані урни з заповненими бланками, повідомляє прес-служба мерії.

Проект «Громадський бюджет» реалізується в Запоріжжі другий рік поспіль. В його рамках кожен житель міста має можливість запропонувати для реалізації за кошти міського бюджету власний проект, спрямований на розвиток і благоустрій обласного центру.

У цьому році на розгляд було подано 152 проекти. Після ретельного аналізу до голосування були допущені 72 з них.

Як зазначив начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Володимир Головешко, «Громадський бюджет» – дуже важливий проект для міста, завдяки якому кожен житель може внести свій вклад в розвиток Запоріжжя.

– Сьогодні ми завершуємо найважливіший етап проекту «Громадський бюджет» цього року. Він пов’язаний з підбиттям підсумків голосування запорожців. Кожен бажаючий міг протягом вересня проголосувати за той чи інший проект. Хочу зазначити, що була дуже велика активність жителів міста в голосуванні. Більше 15 тисяч людей проголосувало шляхом письмових бланків та понад 8 тисяч – електронним шляхом на сайті Запорізької міської ради, – розповів Володимир Головешко.

До складу координаційної ради було передано 18 урн для голосування.

Голова координаційної ради з питань громадського бюджету Катерина Акула каже, що перші результати за підрахунком голосів за проекти стануть відомі через два тижні.

– Ми повинні обробити кожен бюлетень. У минулому році був 21 проект-переможець. Скільки їх буде в цьому році – ми дізнаємося 15 жовтня. На реалізацію проектів «Громадського бюджету-2017» передбачено 10 млн грн. Проекти-переможці будуть профінансовані в наступному році, – зазначила Катерина Акула.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: