circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці з обмеженими можливостями безкоштовно переоформлять автівки

06.03.2018, 13:49

text
Поділитися:

Пропозиції щодо передачі у власність особам з інвалідністю автомобілів розглянули учасники засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Запорізький облдержадміністрації, яке відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На розгляд комісії надійшла заява щодо передачі у власність члену сім’ї померлої особи з інвалідністю, яка була забезпечена легковим автомобілем, як гуманітарну допомогу. Після смерті сина з інвалідністю до Департаменту соціального захисту населення звернулася його мати з питання безоплатного переоформлення автомобіля у власність. Відповідно до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями гуманітарний автомобіль після смерті особи з інвалідністю передається безоплатно члену сім’ї за умови спільної реєстрації.

Крім цього, надійшла пропозиція щодо передачі у власність особам з інвалідністю автомобілів, які були визнані гуманітарною допомогою після закінчення десятирічного строку їх експлуатації.

За підсумками обговорення члени комісії вирішили рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозволи на безкоштовне переоформлення у власність автомобілів.

До робочої групи з питань гуманітарної допомоги також надійшли пакети документів від Запорізької обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка молодих християн України» щодо визнання вантажів лікарняних ліжок та матраців, що надійшли з Німеччини, гуманітарною допомогою. Вони вже використовувались, проте досить придатні для подальшої експлуатації, а також відповідають стандартам і вимогам. Члени комісії також зійшлися на рішенні рекомендувати голові облдержадміністрації визначити вантаж, який надійшов до Запорізької обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка молодих християн України», гуманітарною допомогою. Найближчим часом вантаж буде розподілено між медичними закладами регіону, де знаходяться лежачі хворі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: