circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці заборгували за комуналку 2 млрд гривень

13.04.2018, 10:13

text
Поділитися:

Стан розрахунків населення за житлово-комунальні послуги розглянули учасники обласної селекторної наради, яку провів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко.

Посадовець повідомив, що рівень розрахунків населення за всі види житлово-комунальних послуг за станом на 01.03.2018 становить 62,4%, що на 9,1% більше у порівнянні з 01.02.2018. Таким чином, борг населення продовжує зростати і на кінець звітного місяця досяг 2,063 млрд. грн., що на 162 млн. грн. більше у порівнянні з початком лютого. Лише у Більмацькому та Розівському районах рівень розрахунків населення перевищив 100%.

За послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання населення розрахувалося на 62,5%, що на 14,2% вище у порівнянні з минулим місяцем. Борг населення становить 892,3 млн. грн., що на 62 млн. грн. більше у порівнянні з 01.02.2018.

Рівень розрахунків населення області за послугу з водопостачання та водовідведення становить 91,4 %, що на 3,5 % менше, ніж у лютому. Накопичено борг на 111,3 млн. грн., що на 3,2 млн. грн. більше.

За даними ПАТ «Запоріжгаз», рівень розрахунків безпосередньо населення області за спожитий природний газ становить 50%, у зв’язку з чим заборгованість зросла до 206,3 млн. грн., що у порівнянні з лютим більше на 92,9 млн. грн.

– На сьогодні ситуація з розрахунками населення за житлово-комунальні послуги досить негативна, тому прошу керівників територій вжити заходів для активізації роботи підприємств житлово-комунального господарства щодо покращення стану розрахунків. Необхідно укласти з боржниками договори на реструктуризацію боргу, постійно проводити роз’яснювальну роботи з боржниками та позовну роботу щодо стягнення заборгованості у судовому порядку, – наголосив, підбиваючи підсумки, Віталій Литвиненко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: