circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці змагатимуться за премії імені Петра Ребра

29.03.2019, 11:27

text
Поділитися:

Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації з 1 квітня розпочинає прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра.

Премія заснована з метою вшанування пам’яті видатного запорізького поета, прозаїка, публіциста, літературознавця, гумориста і сатирика, перекладача, журналіста, драматурга, краєзнавця, громадського і культурного діяча Петра Павловича Ребра, поповнення літературної і мистецької скарбниці Запорізької області новими творами у різних жанрах, виявлення та підтримки творчо обдарованих особистостей.

Претендентами на премію можуть бути громадяни України, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані у Запорізькій області, та творчі колективи області.

Премія встановлюється у чотирьох номінаціях: «Літературні твори» (художні твори різних жанрів, які були надруковані протягом останніх п’яти років) – 20 тис. грн.; «Літературознавство і публіцистика» (літературознавчі, публіцистичні, журналістські праці, в яких досліджується або пропагується творчість Петра Ребра) – 15 тис. грн.; «Виконавська майстерність» (виконання не менше двох творів Петра Ребра) – 10 тис. грн.; «Початківець» (автор-початківець чи виконавець-початківець) – 5 тис. грн.

Премія встановлюється для одного лауреата у кожній номінації та не підлягає розподілу між кількома претендентами в межах однієї номінації. При цьому премія вдруге не присуджується особі, яка вже є її лауреатом.

Довідково: Матеріали на здобуття премії подаються закладами та установами культури і мистецтва, навчальними закладами, громадськими організаціями шляхом висування претендентів, а також шляхом самовисування. Твори претендентів подаються та виконуються державною мовою. Прийом триватиме до 11 травня за поштовою адресою: Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдерждміністрації, пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107; контактні телефони: (061) 239-03-62, 239-04-11.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: