circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці змагаються за звання кращих опікунів та піклувальників

17.09.2018, 09:46

text
Поділитися:

У Запоріжжі стартував міський конкурс «Кращий опікун, піклувальник року». Він буде проходити в декілька етапів. Подати заявку на участь могла кожна сім’я із прийомними, усиновленими дітьми. У п’ятницю конкурсна комісія обирала конкурсантів для участі. Переможці отримають цінні подарунки від міської влади.

Міський конкурс «Кращий опікун, піклувальник року» у Запоріжжі проводиться втретє. З кожним роком – все більше заявок для участі. Цього разу взяли участь 65 опікунських, прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу. Для порівняння – в минулому році було лише 32 учасники.

Конкурс проводиться у три етапи за наступними номінаціями:

1) «Родина талантів» – 36 учасників (виконання танців, пісень, музичних творів, тощо).

2) «Креативна родина» – 14 конкурсантів (демонстрація відеоролику, міні-фільму на тему «Щаслива родина очима дитини»).

3) «Спортивна сім’я» – 19 сімей (участь у спортивній естафеті).

Кожен конкурсант може взяти участь одночасно в декількох номінаціях. Це бажання виявило 4 сім’ї-учасника.

Сьогодні відбулось перше засідання конкурсної комісії – вона передивилась кожну заявку та обрала учасників. Голова комісії, заступник міського голови Анатолій Пустоваров зазначив – цей конкурс має зблизити сім’ї та заохотити їх до нових звершень.

– Завжди складно виховувати дітей, підлітків, в цей кризовий час. А ще складніше виховувати, коли у тебе їх троє, п’ятеро, а ще складніше виховувати, коли це опікун або прийомна сім’я. Цим конкурсом ми робимо посил – щоб люди не боялися брати на себе відповідальність за тих дітей, які, на жаль, опинились в складних життєвих обставинах. Також ми хочемо згуртувати ще більше прийомні сім’ї, опікунські сім’ї та урізноманітнити життя цих сімей, яких сьогодні турбує безліч побутових проблем. І ми бачимо, що в цьому році кількість заявок збільшилася. Це говорить про те, що є потреба в таких подіях, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Другий етап конкурсу відбудеться 20 та 26 вересня за номінаціями «Родина талантів» та «Спортивна сім’я» відповідно. Третій етап конкурсу – оголошення результатів, гала-концерт.

– Найголовніша мета – популяризувати сімейні форми виховання. На сьогодні 132 дитини потребують сім’ю. Вони знаходяться в інтернатному закладі. Цим конкурсом ми хочемо показати, що прийомна дитина – це подвиг, нові надбання. Це дуже потрібно нашим дітям. І ми повинні їм надати не тільки сім’ю, але й самореалізацію. І ця дитина, яка буде разом з опікуном змагатися в конкурсі, отримає можливість проявити себе, – розповіла журналістам Наталія Сиворакша, начальник служби у справах дітей Запорізької міської ради.

За результатами конкурсу в кожній номінації визначаються переможці та лауреати. Окремою номінацією є головна нагорода конкурсу – Гран-Прі «Народний опікун», – доля якої визначається шляхом голосування на сторінці Facebook служби (управління) у справах дітей.

Гала-концерт планується провести до Дня усиновлення – 28 вересня в міському палаці дитячої та юнацької творчості. Переможці та лауреати конкурсу отримують цінні призи від міської влади – побутову техніку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: