circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці змінюють тіньову зайнятість на офіційне працевлаштування

24.05.2019, 11:56

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірини Разуваєвої відбулося засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Учасники засідання розглянули хід виконання у 2018 році заходів програми зайнятості населення Запорізької області на 2018-2020 роки, зокрема в частині сприяння працевлаштуванню демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

– Обласну програму зайнятості затверджено у 2018 році з метою стабілізації ринку праці, який внаслідок складної економічної та політичної ситуації в країні характеризувався зменшенням чисельності працюючих і зростанням рівня безробіття. Завдяки вжитим заходам сьогодні на ринку праці області спостерігаються позитивні зрушення, – повідомила Ірина Разуваєва.

За підсумками 2018 року порівняно з 2017 роком рівень безробіття серед населення у віці 15-70 років в області зменшився на 0,8% і склав 9,9% (по Україні – 8,8%). Рівень зайнятості населення у цій віковій категорії відповідно збільшився на 1,5 відсоткових пункта і становив 56,7% (по Україні – 57,1%).

Однак проблема детінізації зайнятості та заробітної плати залишається нагальною. І хоча за останні три роки рівень «тіньової» зайнятості зменшився на 3% і становив 36,7% працюючих, такий рівень неформальних трудових відносин залишається загрозою для ефективного соціально-економічного розвитку області.

Учасники засідання обговорили заходи, спрямовані на підвищення рівня оплати праці в частині мінімальної заробітної плати та легалізації відносин у сфері зайнятості населення. Крім цього, затверджено план роботи обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення на друге півріччя 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: