circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці зможуть подати заяви на монетизацію субсидій до 1 листопада

10.09.2018, 12:51

text
Поділитися:

Урядом розпочато виплату зекономлених узимку субсидій. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що виплати залишків невикористаних сум субсидії громадянам Запорізької області розпочнуться з 01 листопада 2018 року.

Максимальний розмір компенсації, передбаченої отримувачам субсидії, які економно споживали газ для опалення, становить 695,79 грн., за економію електроенергії для опалення – 135 гривень.

У Департаменті пояснили, що процедура, пов’язана з монетизацією субсидій, не швидка. Спочатку виконавці комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу, електричної енергії для індивідуального опалення повідомляють структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про наявність у домогосподарств невикористаної внаслідок економії енергоресурсів житлової субсидії. Потім на основі цих списків структурні підрозділи з питань соціального захисту населення повідомляють отримувачам житлової субсидії про належні їм виплати, розмір та порядок отримання. Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 01 вересня поточного року громадяни зверталися з відповідною заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Далі на підставі поданих заяв структурні підрозділи з питань соціального захисту населення протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону виплачують громадянам кошти невикористаної житлової субсидії в такому порядку: жителям міст обласного значення – через особові рахунки в банківських установах; жителям сіл, селищ, міст (крім міст обласного значення) – через особові рахунки в банківських установах або відділеннях поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

За даними статистики, до територіальних органів соціального захисту населення області 28 підприємств, що надають послуги з газопостачання, надали списки стосовно 45405 осіб, у яких залишилася частина невикористаних сум субсидій, та 33 підприємства, що надають послуги з електропостачання надали інформацію про 4088 осіб. Загальна кількість становить 49493 особи.

У той же час до органів соціального захисту населення із заявами щодо виплати частин невикористаних субсидій звернулися 35206 осіб, із них: 2291 особа-стосовно монетизації послуги з електропостачання, 32915 осіб – з газопостачання.

Загальна сума коштів, яку буде виплачено громадянам, складає 20387,45 тис. грн., з них: 301,02 тис. грн. – за послугу з електропостачання та 20086,43 тис. грн. – за послугу з газопостачання.

Наразі отримувачі субсидій ще мають шанс до 01 листопада 2018 року подати заяву щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: