circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців безкоштовно перенавчатимуть у центрах профтехосвіти

30.08.2018, 12:04

text
Поділитися:

Для розв’язання проблем підготовки якісних кадрів Державною службою зайнятості створено власну навчальну базу. На сьогодні в Україні функціонує 11 центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які представлені у Рівненській, Одеській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Львівській, Полтавській, Сумській, Івано-Франківській, Харківській та Херсонській областях.

У цих державних навчальних закладах здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації як безробітних за направленням служби зайнятості, так і слухачів за кошти юридичних і фізичних осіб.

Безперечною перевагою підготовки у таких центрах є стислий термін навчання, при цьому викладачі враховують потенційні вимоги роботодавців, що гарантує високу ймовірність працевлаштування. Крім цього, заклади впроваджують новітні технології навчання, дають можливість навчатися за індивідуальною формою, створюють комфортну атмосферу для людей різного віку.

Центри забезпечують проживання слухачів під час професійного навчання у комфортному гуртожитку. Витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживанням та проїздом до міста, де розташований навчальний заклад, фінансуються службою зайнятості.

Упродовж 2018 року в центрах професійно-технічної освіти проходили навчання 200 зареєстрованих безробітних у Запорізькій області, які після навчання були працевлаштовані.

Для отримання інформації про можливість проходження навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, а також перелік професій, за якими здійснюється професійне навчання безробітних, слід звертатися до міських, районних або обласного центрів зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: