circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців лікуватимуть за допомогою телемедицини

12.11.2018, 13:44

text
Поділитися:

Важливим аспектом упровадження новацій реформи охорони здоров’я є телемедицина. Інакше кажучи, спілкування з лікарем через сучасні засоби комунікацій. У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації розповіли, як організовано консультування пацієнтів доктором медичних наук, терапевтом вищої кваліфікації Володимиром Медведєвим у Запорізькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Так, пацієнти звертаються до сімейного лікаря територіальної амбулаторії загальної практики у своєму населеному пункті, який по Інтернету зв’язується з центром ПМСД та онлайн доповідає про стан здоров’я або відхилення у стані здоров’я консультанту.

Далі консультант безпосередньо контактує з пацієнтом: уточнює проблемні питання, аналізує функціонально-лабораторні обстеження, у разі необхідності розшифровує кардіограму, яка теж передається через Інтернет, та надає практичні поради щодо лікування хворого.

Оснащення всіх амбулаторій електрокардіографами, які адаптовані для передачі електрокардіограм по Інтернету, дає можливість кожному сімейному лікарю отримати консультацію безпосередньо при проведенні електрокардіографічного обстеження як в амбулаторії, так і вдома завдяки наявності мобільного Інтернету. Таким чином є можливість проводити консультування безпосередньо біля ліжка хворого у разі, якщо його стан здоров’я не дозволяє звертатися до амбулаторії.

Завдяки оснащенню всіх амбулаторій Запорізького районного центру первинної медико-санітарної допомоги комп’ютерною технікою для мультимедійним зв’язком проведення оперативних нарад та конференцій відбувається без відриву лікаря від своїх професійних обов’язків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: