circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців просять повідомляти про факти насильства у сім’ї

06.02.2019, 13:26

text
Поділитися:

У службі (управлінні) у справах дітей Запорізької міської ради відбулась робоча нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству, а саме – створення координаційної ради та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи в даних питаннях на місцевому рівні.

У нараді взяли участь представники закладів охорони здоров’я, патрульної поліції, ювенальної превенції, управління по роботі з молоддю та сім’єю, представники центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, а також представники служби (управління) у справах дітей.

Учасники наради обговорили механізм взаємодії між собою у випадках виявлення домашнього фізичного, сексуального, економічного чи психологічного насильства.

На жаль, сьогодні явище домашнього насильства достатньо поширене та має прояви в усіх чотирьох своїх формах. Діти – першими потерпають від насильства вдома. Лише за минулий рік до служби (управління) у справах дітей надійшло 72 повідомлення щодо насильства в сім’ї, з яких 15 випадків підтвердилось. 19 дітей з 15-ти родин стали жертвами фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства.

Спеціалісти служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради звертаються до запоріжців: якщо вам стало відомо про випадки домашнього насильства, або воно є в вашій сім’ї, необхідно звернутись до поліції за тел. 102, та якщо в родині проживають діти – до служби (управління) у справах дітей за місцем проживання або за тел. 224-30-47.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: