circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців вчать контролювати емоції за допомогою творчості

15.08.2018, 11:22

text
Поділитися:

Малювати, аби не сваритись. У благодійній організації “Карітас” влаштували заняття з арт-терапії. За допомогою малювання навчали запоріжців долати стрес, знаходити спільну мову та попереджати сімейні конфлікти.

Фарби, папір та бажання зрозуміти інших. Так у благодійній організації “Карітас” проходить заняття з арт-терапії. За допомогою малювання учасники знімають психологічну напругу та навчаються не сваритися зі своїми близькими. Серед учасниць і Олена Юрченко. Каже, що сама за фахом психолог – прийшла, щоб ознайомитись з новою технікою арт-терапії.

Учасники заняття арт-терапії працюють у командах. В кожній — по 3 людини. Створюють спільний малюнок. Але кожен малює щось своє, не розмовляючи з іншими. Психологи зазначають – таким чином можна навчитися з повагою та розумінням ставитися до думок і почуттів інших. Радять задля уникнення сварок у родині не тільки уважно слухати своїх рідних, а й намагатися їх зрозуміти.

У результаті команда Олени Юрченко створила свій малюнок. Учасниці, не змовляючись, зобразили сімейну пару на відпочинку.

Психологи радять створювати такі спільні малюнки всією сім’єю. Кажуть, мовляв, це не тільки згуртовує родину, а й вчить бути чуйними. Адже саме чутливість, прагнення зрозуміти один одного та відверті розмови допоможуть уникнути конфліктів у сім’ї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: