circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців вчили мистецтву каліграфії

12.07.2019, 16:10

text
Поділитися:

Коли кожна лінія — мистецтво. Для запоріжців стартував творчий майстер-клас з письма. Його проводить киянка Ольга Верменич. Протягом 2-х днів учасники спочатку будуть опановувати технічну частину, а потім вже переносити знання на папір. А для того, щоб це було гарно та естетично, курс присвятили ботанічній частині.

Учасники майстер-класу уважно виводять кожну літеру. А майстриня Ольга Верменич показує, як правильно це робити. Жінка каже, що ще з 4-х років проявляла інтерес до письма. Любила витинати літери та виводити їх на папері. А от до Запоріжжя привезла незвичний курс. Аби показати, що наше місто не тільки індустріальне. Для того, аби навчитися малювати, достатньо лише взяти папір, перо та чорнило. Аби літери виходили гарними, треба вчасно натискати та відпускати інструмент. Майстри кажуть, що перо є досить вибагливим. Воно не любить поспіх. Якщо людина швидко писатиме, то краплі від чорнил будуть і на руках, і на одязі. Каліграфія потребує спокою та допомагає розслабитися.

Мистецтво каліграфії передає емоційний стан, в якому перебуває людина. Його можна прочитати по кожній написаній літері. Тому такий вид творчості підійде для повної передачі почуттів та емоцій через письмо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: