circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців вчили тонкощам ліплення з глини

16.07.2018, 10:18

text
Поділитися:

Світ кераміки. Ознайомити із ним запоріжців вирішив митець, археолог та історик Олександр Шкаліков. Провів для запоріжців майстер-клас. Прямо у центрі міста просто у приватному будинку знаходиться майстерня кераміки Олександра Шкалікова. На полицях тут безліч різних предметів, зроблених з глини, каменю та інших матеріалів. “Живуть” різні скульптури також у саду і на подвір’ї. Митець розповідає: займається керамікою з дитинства. Каже, що глина – один із найкращих матеріалів для збереження інформації та передачі її крізь століття.

Шматочок глини, дерев’яна дошка та час— ось і все, що потрібно, аби зробити якийсь предмет з глини, розповідає Олександр Шкаліков учасникам майстер-класу. Влаштував його прямо у подвір’ї своєї майстерні. Зізнається: ліплення з глини — це своєрідна медитація та можливість залишитися сам-на-сам сам зі своєю фантазією та уміннями.

Взяв участь в майстер-класі і Дмитро Фанагей. Розповідає, ліпить з глини не вперше. Каже, навіть має глину вдома. Ще одна учасниця — 6-річна Єва. Під час майстер-класу пробувала ліпити різні предмети. Розповідає, що ліплення допомагає їй фантазувати.

Олександр Шкаліков зазначає – всіх учасників майстер-класу він чекатиме наприкінці літа. Тоді їхні вироби з глини випікатиме у печі. Саме після обробки вогнем вони стануть справжнім керамічним виробом.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: