circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців закликають обережно використовувати пестициди

08.05.2019, 13:30

text
Поділитися:

Безконтрольне використання хімічних і біологічних речовин стає дуже небезпечним для навколишнього середовища та здоров’я людей. У зв’язку з цим значно загострюється проблема вирощування і виробництва екологічно чистої рослинницької та тваринницької продукції, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Купуючи препарати для обробки рослин, особливу увагу зверніть на те, щоб цей пестицид був зареєстрований у «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Використовувати пестициди необхідно у відповідності з біологією культури і шкідливих організмів, обираючи оптимальні терміни та норми витрат препарату згідно з інструкціями, вказаними на етикетці. Всі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові (до 10.00) і вечірні (18-22.00) години при мінімальних висхідних повітряних потоках. Як виняток допускається обробка вдень у похмурі і прохолодні дні з температурою повітря нижче +10 градусів.

Забороняється використовувати хімічні засоби для обробки зелені (цибуля, кріп, салат та інші), яка вживається в їжу, крім обробки їх насіння і ґрунту до появи сходів. Обробку рослин на присадибних індивідуальних ділянках необхідно проводити оприскувачем з дотриманням максимальної безпеки. При проведенні робіт вікна та двері житлових та підсобних приміщень повинні бути зачинені.

Не допускайте до обробки дітей віком до 18 років, вагітних і жінок з грудним вигодовуванням, а також осіб, які мають медичні протипоказання до роботи з пестицидами. Обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту, які вказані на етикетці конкретного препарату. Під час проведення робіт заборонено їсти, пити, палити, знімати засоби індивідуального захисту. Опісля необхідно прийняти гігієнічні процедури.

Зверніть увагу, що пестициди, потрапляючи в організм людини, викликають гострі отруєння. Вони можуть накопичуватися в організмі у великій кількості та стати причиною багатьох хронічних захворювань.

Таким чином, дотримуючись правил поводження з пестицидами та агрохімікатами на присадибних індивідуальних ділянках, ви оберігаєте своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: