circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців закликають рибалити безпечно

29.11.2018, 12:09

text
Поділитися:

Протягом двох зимових періодів 2016-2018 років на водних об’єктах Запорізької області потонула 21 особа (2016-2017 р. – 12 чол., 2017-2018 – 9 чол.), у тому числі одна дитина.

За інформацією Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області, найчастіше нещасні випадки на водних об’єктах у зимовий період трапляються внаслідок проведення любительської зимової ловлі риби та порушення правил поводження на льоду. Найбільш небезпечними місцями, де періодично у зимовий період стаються нещасні випадки з людьми, є Азовське море та Каховське водосховище. У зимовий період на Каховському водосховищі одночасно може перебувати кілька тисяч рибалок.

Для організації робіт щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах Запорізької області та проведення рятувальних робіт на водних об’єктах у зимовий період 2018-2019 року Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області підготовлено 27 засобів подолання водних перешкод.

З метою перевірки готовності сил та засобів до пошуково-рятувальних робіт на водних об’єктах у зимовий період у листопаді 2018 року в акваторії Каховського водосховища було проведено тактико-спеціального навчання на тему: «Здійснення пошуково-рятувальних операцій в акваторії Каховського водосховища».

Крім цього, щороку спеціалісти проводять плановий огляд техніки, яка залучатиметься для проведення рятувальних робіт на воді.

З особовим складом підпорядкованих підрозділів додатково проведено заняття з вивчення правил охорони життя людей на водних об’єктах області, а саме питань, що стосуються дій при рятуванні потерпілих на водних об’єктах та надання першої невідкладної медичної допомоги і заходів безпеки на льоду.

У результаті вжитих заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах протягом двох зимових періодів 2016-2018 років в області врятовано 114 людей, з яких 51 дитину (2016-2017р. – 84 особи, з них 42 дитини; 2017-2018р. – 30 осіб, з них дев’ять дітей).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: