circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запевнили у стабільній роботі невідкладної допомоги

25.01.2019, 09:35

text
Поділитися:

Змін в роботі невідкладної медичної допомоги, пов’язаних з реформуванням системи охорони здоров’я, немає. Невідкладна допомога в Запоріжжі працює як і раніше – за територіальним принципом, і в тому ж режимі – з 8.00 до 20.00, без вихідних. Робота невідкладної допомоги фінансується в повному обсязі за рахунок коштів міського бюджету. Про це розповіла директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова, повідомляє прес-служба мерії.

Як розповіла Вікторія Ушакова, якщо пацієнт за станом здоров’я не може прийти до лікаря, він може викликати невідкладну допомогу додому, незалежно від того, вклав він декларацію з сімейним лікарем чи ні. Якщо пацієнту в медичному закладі відмовляють в наданні невідкладної допомоги, він може звернутися за телефоном гарячої лінії департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради: 707-23-01.

– Якщо декларація не укладена або лікар, з яким укладено договір, не може приїхати, викликається невідкладна допомога за місцем проживання. У Запоріжжі, як і раніше, в кожному районі міста функціонує центр первинної медико-санітарної допомоги, в якому працюють пункти невідкладної допомоги для дорослих і дітей. Вони працюють щодня з 8.00 до 20.00, без вихідних. Це все фінансується за рахунок міського бюджету. І цього року, в умовах нового механізму фінансування, коли центри первинної медико-санітарної допомоги фінансуються за рахунок державного бюджету, то невідкладна допомога – тобто зарплата лікарів невідкладної допомоги, утримання автомобілів, медикаменти – це все фінансується з міського бюджету, – зазначила Вікторія Ушакова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: