circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують до «Школи молодіжних лідерів»

25.02.2019, 12:24

text
Поділитися:

Громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” розпочинає відбір учасників для проходження освітньої програми “Школа молодіжних лідерів громад”.

Програма “Школа молодіжних лідерів громад” є продовженням унікального освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” для громадських активістів та державних службовців.

Кращі тренери та науковці України передадуть свої знання та навички, які допоможуть слухачам покращити якість роботи з молоддю на своїх територіях.

Навчальною програмою передбачено 200 годин аудиторних та дистанційних занять, три освітні сесії, на яких навчатимуть краще працювати з молоддю, створювати та реалізовувати проекти, співпрацювати з активними членами громади, поєднувати теоретичні знання і втілювати практичні завдання.

Обов’язкові умови для участі в проекті:

вік: 20-35 років;
географія: об’єднані територіальні громади України;
рід занять:
1. керівник або заступник молодіжної громадської організації.
2. працівник структурного підрозділу ради, який відповідає за реалізацію молодіжної політики.
Претенденти повинні мати можливість взяти участь у трьох сесіях, кожна тривалістю від 4 до 6 днів; вчасно та якісно виконувати всі завдання; активно працювати з молоддю своєї громади.
Заповнити анкету до 3 березня можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFqOk_J2wZskfaUN8vzXxtmgiE9t42jN5Fybqam9rHhdcceQ/viewform
Переможці проекту будуть оголошені 5 березня на сторінці “Освітньо-аналітичного центру розвитку громад” у FB. Учасникам, які успішно здадуть іспити та захистять випускну роботу, будуть вручені сертифікати. Перша сесія відбудеться у м. Тернополі в другій половині березня.

Організатори забезпечують освітні матеріали та проживання учасників. У разі виникнення запитань – пишіть на електронну адресу [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: