circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують до центрів безоплатної вторинної правової допомоги

04.04.2017, 14:10

text
Поділитися:

Останнім часом громадяни почали частіше звертатися до відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області з питаннями можливості отримання кваліфікованої правової допомоги, у тому числі безкоштовної.

У зв’язку з цим, прокуратура області інформує, що в Запорізькій області функціонує Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) до складу якого входять 4 місцеві центри – Перший та Другий Запорізькі місцеві центри, Мелітопольський та Бердянський.

Перший Запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 2-й поверх.

Другий Запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: місто Запоріжжя, майдан Профспілок, 5.

Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: місто Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99.

Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: місто Бердянськ, вул. Свободи, 115/8, 1-й поверх.

Запорізькі місцеві центри працюють з 9-00 до 18-00 год., а Мелітопольський та Бердянський центри з 8-00 до 17-00 год.. Суббота та неділя вихідні дні.

До основних видів послуг Центру відносяться:

– захист від обвинувачення;

– здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

– складання документів процесуального характеру.

Відповідно до вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу» право на безоплатну вторинну правову допомогу мають такі категорії осіб:

– особи, до яких застосовано адміністративне затримання;

– особи, до яких застосовано адміністративний арешт;

– особи, які затримані за підозрою у вчиненні злочину;

– особи, до яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою. Така допомога надається протягом 72 годин з моменту затримання;

– особи, у кримінальних провадженнях стосовно яких відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України захисник залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: