circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують долучитися до конкурсу благодійників

21.01.2019, 12:01

text
Поділитися:

Запоріжці можуть долучитися до національного конкурсу «Благодійна Україна». В рамках конкурсу визначать кращих благодійників, меценатів і волонтерів країни, які організували значні благодійні проекти та акції протягом 2018 року. Для участі необхідно заповнити та надіслати анкету до 15 березня.

Щорічний конкурс «Благодійна Україна» проводиться Асоціацією благодійників України. Головна мета – розвиток благодійництва та волонтерства, заохочення кращих представників цієї справи.

Для участі в конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна завантажити за посиланням. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях (у заявці обов’язково вказати номінацію/ї , в яких заявка братиме участь):

Основні колективні номінації

Благодійність великого бізнесу.
Благодійність середнього та малого бізнесу.
Корпоративна благодійність.
Колективне волонтерство.
Всеукраїнська благодійність.
Регіональна благодійність.
Місцева благодійність.
Благодійність в охороні здоров’я.
Благодійність в освіті та науці.
Благодійність в культурі та мистецтві.
Благодійність в соціальній сфері.
Благодійність в захисті України.
Благодійність неурядового сектору.
«Добро починається з тебе».
Благодійна акція року.
«Платформа добра».
Індивідуальні номінації

Благодійник року
Волонтер року
Меценат року
Спеціальні номінації

Народний благодійник
Медіа про благодійність
Благодійність медіа
Допомога з-за кордону.
Відзнакою переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна статуетка янгола, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином.

Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно проходить в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими оргкомітетом і партнерами конкурсу.

Координати Оргкомітету:
м. Київ, вул. Мала Житомирська, 20-А, оф.1, 01001, Тел.: (067) 164-04-11,

веб-сайт: www.blagoukraine.org

е-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: