circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують на американський баскетбол

26.07.2018, 14:56

text
Поділитися:


Повіяло духом Сполучних Штатів. Відтепер запоріжці насолоджуватимуться американським баскетболом, не вмикаючи інтернет. Для цього слід лише прийти до спорткомплексу “ЗНТУ”. З нинішнього сезону в складі триразових переможців студентської ліги України виступатиме Олександр Бартоломєєв. Хлопець, який більше року грав за коледж у західній півкулі планети. Повернувшись додому, розповів про закордонний досвід та бажання допомагати клубу рідного міста.

Його ім’я — Олександр Бартоломєєв. Спортсмен, чиє серце б’ється в ритмі баскетбольного дриблінгу. Цілий рік він провів у США. Виступав за тамтешній коледж. Тепер, повернувшись додому, мріє допомогти рідній збірній “ЗНТУ” в міських та всеукраїнських змаганнях.

Повернувся з досвідом, який дорого коштує. Адже саме США подарувала світові одну з найжорсткіших та, разом із тим, інтелектуальних ігор. Любов до баскетболу американці пронесли крізь століття. Донині їх відданість кошику не знає меж.

Побувавши в цій атмосфері Олександр виокремив низку відмінностей американського баскетболу від європейського. На його думку, поєднати ці два стилі майже неможливо. Адже розбіжності обумовлені менталітетом та багаторічними традиціями.
Натомість Європа славиться комбінаційним баскетболом. Гравці мають працювати одне на одного, згідно з тактикою. Ці нюанси добре відомі Олександру Бартоломєєву. Адже більшу частину свого життя він тренувався в Україні. Додаємо здобутий досвід в США і маємо перспективну суміш. Розвинута індивідуальність плюс схематичне мислення. Сподіваємося, що зазначена формула дорівнюватиме беззаперечному “золоту” непереможної машини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: