circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують на роботу державними аудиторами

12.03.2019, 09:28

text
Поділитися:

Державна аудиторська служба України та її структурні підрозділи відповідальні за проведення масштабних заходів державного фінансового контролю. Аудитори перевіряють доцільність і ефективність витрачання коштів, які виділяє держава.

Серед запланованих на рік Держаудитслужбою важливим є проведення державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм Укравтодором за 2018 рік щодо ремонту і утримання доріг.

Крім того, відбудеться проведення державних фінансових аудитів діяльності акціонерного товариства «Укрпошта», виконання бюджетної програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» тощо.

Наразі в ході проведення ревізій фінансово-господарської діяльності ПрАТ «Укргідроенерго» та державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в області інспектують філію «Дніпровська ГЕС» та ВП «Дніпровська електроенергетична система».

На сьогодні служба зацікавлена у кадровому підкріпленні. В управлінні є вакансії аудиторів та фінансових інспекторів. Якщо економіст-бухгалтер шукає роботу – то його чекають в управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 129 .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: