circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують на сатиричну виставу

28.03.2018, 12:21

text
Поділитися:

31 березня та 1 квітня з нагоди Міжнародного дня сміху в Запорізькому муніципальному театрі-лабораторії «Ві» відбудеться вистава «Сатирикон» за мотивами п’єс Аркадія Аверченка. Початок вистави о 17.00.

Завдяки динамічному та захоплюючому сюжету, вистава тримає глядача в напрузі від самого початку до кінця. Очевидним є те, що актуальність п’єс геніального сатирика не втрачається з роками.

Вистава занурює глядача в «золоті часи», де живуть щасливі люди зі своїми дріб’язковими, але удаваними ними самими величезними негараздами. Гумор поданий не в випадкових дрібницях і знаходиться не завжди на поверхні, а викликаний внутрішнім ефірним відчуттям і підпорядкований всьому ладу. Мимоволі проживаєш виставу – то зникаєш повністю в ній, то відновлюєшся, знаходячи паралелі і власне підгрунтя, і несподівано для самого себе зростаєш душею.

Департамент культури і туризму міської ради запрошує всіх глядачів та шанувальників театрального мистецтва відвідати Запорізький муніципальний театр-лабораторію «Ві», який розташований за адресою: о. Хортиця, вул. Наукового містечка, 35.

Телефони для довідок: (061) 286-54-23, (068) 781-02-29, (095) 666-36-17.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: