circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують на виставку будівельних технологій

02.03.2018, 11:23

text
Поділитися:

У виставковому центрі «Козак-Палац» розпочала роботу 32 спеціалізована виставка будівельних технологій та матеріалів «Домобуд весна-2018». Організатор виставкових заходів – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, турецько-української бізнес-асоціації TUID, профільних відомств та асоціацій, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За час свого існування виставка значно розширила тематику експозицій та поряд із будівельними технологіями та обладнанням успішно презентує рішення у галузях енергозбереження, комунального господарства, архітектури, інтер’єру та ландшафтного дизайну, безпеки та захисту, сучасних інформаційних технологій.

Вперше у виставці бере участь представницька делегація Турецької Республіки у складі більше 70 керівників промислових компаній, експертів Торгово-промислової палати міста Черкезкой.

До складу турецької бізнес-місії входять керівники компаній – власники бізнесу не тільки у сфері будівництва, але й машинобудування, металообробки, литва, легкої промисловості та багатьох інших галузей промисловості.

Завтра, 2 березня, у конференц-залі виставкового центру відбудеться українсько-турецький круглий стіл щодо економічної співпраці та В2В-перемовини. Познайомитися з турецькою промисловістю можна буде і на колективному стенді турецького міста Черкезкой.

Загалом у виставковому проекті «Домобуд весна-2018» беруть участь понад 100 компаній, що представляють українську та закордонну продукцію, широкий спектр інноваційних рішень та технологій. У числі основних розділів виставки – будівельні товари та послуги, опалювальне обладнання, оздоблювальні матеріали, освітлення, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення.

Близько 70% учасників – це українські компанії-виробники продукції та послуг.

Участь у виставці беруть і представники науки. Зокрема, факультет будівництва, архітектури та дизайну Запорізького національного технічного університету представить власні дизайнерські роботи під час конференції «Будівництво і дизайн: матеріали, технології, оптимізація».

Довідково: режим роботи виставки: 1-2 березня з 10.00 до 17.30, 3 березня з 10.00 до 15.00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: