circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запросили до подорожі у світ Клода Дебюссі та Петра Чайковського

26.11.2018, 20:04

text
Поділитися:

Історія мовою музики. Запоріжців запросили до подорожі у світ Клода Дебюссі та Петра Чайковського. Твори видатних композиторів виконав Олександр Леонов — молодий музикант, який у свої 22 роки вже знаний не лише у Європі, а й в Америці.
Нині юнак живе у Києві, хоча сам родом із Запоріжжя.

Грає уривок з циклу Клода Дебюссі “Естампи”, п’єса “Пагоди”. Написана у 20 століття. Проте на сцені — зовсім молодий музикант Олександр Леонов. Легкість композиції доповнює японський живопис. Зі зміною композиції – змінюються і декорації.

Пєса “Вечір в Гранаді” переносить слухачів до Іспанії — з її ритмічними танцями та запальними святами. Сам музикант пояснює, кожна композиція — це історія — розказана не словами, а нотами. До концерту у рідному місті Олександр готувався кілька місяців. На фортепіано ж грає змалечку.

На концерті також пролунали твори Петра Чайковського та Людвіга Бетховена. Олександр Леонов каже, обирав композиції сам — адже крім музики, цікавиться історичними постатями митців. Хлопець мріє про світову славу, тому невпинно шліфує майстерність.

Олександр Леонов – лауреат міжнародних премій та конкурсів в Україні і за кордоном. Активно співпрацює з Національним симфонічним оркестром у якості соліста та не уявляє свого життя без фортепіано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: