circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців знайомлять з книгами місцевих авторів

04.04.2018, 13:50

text
Поділитися:

За кошти обласного бюджету побачила світ Антологія творів “Письменники Запорізького краю кінця ХХ – початку ХХІ століть” та низка книг запорізьких авторів, членів Національної спілки письменників України: Миколи Білокопитова “Смішно живемо!”, Любові Геньби “На гостинах у долі”, Олега Гончаренка “Нова братина”, Юрія Єршова-Холодного “Народе необачний”, Олександра Медка “Хора”, Вікторії Сироватко “Віддам в хороші руки”, Ольги Стадніченко “У свічаді слова”, Костянтиня Сушка “Земля жадана”, Василя Федини “Коли туман розтав…” про творчість Василя Діденка, Пилипа Юрика “Тільки Сталін на стіні”.

У рамках «Програми сприяння розвитку інформаційної галузі області на 2016-2020 роки» Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю у 2017 році на їх видання було виділено 320 тис. грн.

З цієї нагоди в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація творів за участю авторів та шанувальників літератури.

Як підкреслив голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників Олександр Медко, це перший такий масштабний проект для області в галузі книговидання. На видання книг запорізьких письменників обласною владою виділено кошти вперше за останні десять років. Наразі випущено 11 книг загальним накладом 2 тисячі примірників. Усі книги видані українською мовою.

Їх уже було презентовано в Національній спілці письменників України в Києві, обласній державній адміністрації, низці районів області. Як повідомив Олександр Медко, такі презентації проводитимуться й надалі. Їх планується провести в усіх районних центрах області, а також у вишах, коледжах, школах міст обласного значення, щоб максимально ознайомити запоріжців із творчістю талановитих земляків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: