circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжця розповіли, як бути гарною мамою

21.05.2019, 21:52

text
Поділитися:

За любов та турботу. Одинадцять жінок Запорізької області отримали почесне звання “Мати-героїня”. Вручення нагород приурочили до Дня матері. Наша Марина Клюєва завітала у гості до однієї із запоріжанок, яка також отримала почесне звання, і поцікавилась – як бути гарною мамою одразу для п’ятьох дітей.

У родині Карпових виховуються п’ятеро дітей. Старшому синові 22 роки, наймолодшому – 8. Мама такої великої родини – Тетяна, зізнається: про те, що колись матиме таку сім’ю, навіть і не думала. Але такому подарунку долі вдячна. Жінка каже – складнощів достатньо. Особливо не вистачає часу,  коли треба за домашніми справами не  забути і про увагу дітям.

Головною особливістю своєї сім’ї Тетяна вважає те, що усі діти захоплюються моделюванням. Старші раніше, а молодші і дотепер відвідують гурток, де створіюють літаки, ракети  та кораблі із пластику. Доньки і сини Тетяни неодноразово брали участь у змаганнях та ставали призерами. А моделі, які принесли їм нагороди, вважають особливими.

Тетяна зізнається: намагається навчити дітей тому, що всі люди різні, і до кожного можна знайти підхід. Це допомагає і в спілкуванні у сім’ї. Підтримує найрідніших, їх захоплення та показує – любить усіх однаково. А члени сім’і, у свою чергу, підтримують маму. За свої родинні досягнення Тетяна отримала звання “Мати-героїня”. Каже, коли дізналась  про це –  здивувалась.

Останні 4 роки такі нагородження матерів-героїнь відбуваються  двічі на рік. В обов’язковому порядку до Дня матері та у грудні. За 14  років звання “Мати -героїня” отримали понад півтори тисячі жінок. Воно дається пожиттєво, після того, як мати отримала посвідчення та медаль, державою виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі 10-ти прожиткових мінімумів. Почесне звання “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які виховали до 8-річного віку п’ять та більше дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: