circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжця залишили без пенсійного посвідчення

17.04.2018, 14:00

text
Поділитися:

Чотири місяці без посвідчення. Стільки часу не може отримати своє пенсійне свідоцтво запоріжець Андрій Меняйло. Каже – здав документи на переоформлення, досі не може їх забрати. Коли звертається до Пенсійного фонду, там щоразу знаходять нові виправдання. Спочатку забули взяти фотокартку, потім нібито загубили документ.

Андрій Меняйло вийшов на пенсію за станом здоров’я. За посвідченням до Пенсійного фонду прийшов ще в січні. Але досі не отримав його. Каже, спочатку працівниця фонду не взяла у нього фотокартку. Сказала, що світлина не потрібна. Хоча за правилами у такому документі вона передбачена.

Поки посвідчення переоформлювали, Андрію видали тимчасовий документ. Строком на два місяці. Але, коли сплив термін його дії, основне посвідчення все ще було в Києві. За словами працівників фонду, його просто не встигли прислати. Тож, запропонували почекати ще декілька тижнів. Коли посвідчення все ж надійшло, там була чужа фотокартка.

Аби чоловік мав документ на руках, тимчасове посвідчення подовжили на довічний термін. Проте, як кажуть юристи, згідно із Законом України тимчасове посвідчення не може бути дійсне більше, ніж два місяці. Про це свідчать і самі працівники Пенсійного фонду.

Що ж трапилось із фотокартками, ми запитали у працівниці, яка приймала документи. За її словами , фотокартки переплутала технічна система у Києві. Тож , до посвідчення Андрія випадково завантажилась інша фотографія.

Такий випадок не єдиний. Інші пенсіонери теж стикались зі схожими проблемами. У Пенсійному фонді Андрію пообіцяли видати посвідчення з його фотокарткою вже найближчим часом. Якщо ж ви стикались з аналогічними проблемами — вимагайте дисциплінарної перевірки кадрів. Юристи кажуть : саме у такий спосіб можна легко виявити, через кого сталась помилка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: