circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям демонструють українські документальні фільми

08.10.2018, 16:17

text
Поділитися:

Щороку з жовтня до кінця грудня Docudays UA проводить покази документальних стрічок у 23-х областях України – у кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, колоніях для засуджених і СІЗО, у навчальних закладах для майбутніх працівників пенітенціарної системи з метою популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Так, у Чернігівській ОТГ у центральній бібліотеці жителі зібралися на показ фільму «Бабці» в рамках Міжнародного мандрівного фестивалю Docudays UA. Важливою складовою таких заходів є дискусії, під час яких глядачі мають нагоду поспілкуватися про переглянутий фільм, проаналізувати порушену в ньому проблему та шукати оптимальні шляхи її розв’язання на локальному та державному рівнях.

Як виявилося, для більшості присутніх перегляд фільму «Бабці» став першим досвідом знайомства з документалістикою. Як, до речі, і обговорення після показу. Причому від безпосередньо сюжету фільму перейшли й до обговорення можливостей залучення людей похилого віку до життя громади, відносин між різними поколіннями і їх потреб. У результаті спілкування та за активної участі всіх присутніх народилася ідея проекту, який має всі шанси втілитися у життя.

Як зазначила директор громадської організації «Культпрожектор», який є офіційним партнером фестивалю у Запорізькій області, цього року вперше в Запорізькій області фестиваль мандрує об’єднаними територіальними громадами. До кінця жовтня мандрівний фестиваль представить документальне кіно ще в Остриківський та Комишуваській ОТГ, а також у містах Василівка, Енергодар та Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: