circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям нададуть консультації в мобільних соціальних офісах

05.07.2018, 12:36

text
Поділитися:

Протягом червня 2018 року Мобільні соціальні офіси виїжджали до громадян 24 рази. Таким чином було прийнято 499 людей, які отримали консультації з питань призначення державної допомоги, субсидій, пільг. 53 жителя Запоріжжя подали документи на оформлення субсидії.

Мобільні соціальні офіси допомагають надавати послуги громадянам вдома. Люди з інвалідністю, пенсіонери, запоріжці на стаціонарному лікуванні можуть отримати кваліфіковану консультацію не відвідуючи ЦНАП.

Найчастіше громадяни користуються такими послугами: реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання, вклеювання до паспорта громадянина України фотографії при досягненні 25- і 45-річного віку, соціальні послуги (пільги, допомоги), реєстрація нерухомості, послуги в сфері землекористування.

Мобільний соціальний офіс складається з кейса, який містить ноутбук, кольоровий принтер та сканер, портативний зчитувач ID карт для перевірки особистості, камеру для відеофіксації процесу обслуговування клієнтів і модем для доступу в Інтернет.

У липні робота Мобільних соціальних офісів буде проходити за наступним графіком:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: