circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям надають консультації в пересувному пункті ДСНС

22.06.2018, 10:03

text
Поділитися:

Спеціалісти служби цивільного захисту постійно проводять широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Вони не тільки розповідають та інформують, а і на практичних матеріалах навчають людей таким важливим правилам. Адже, краще один раз побачити, аніж сто разів почути.

Так, 21 червня рятувальники надали інформаційну допомогу з питань безпеки життєдіяльності у пересувному консультаційному пункті.

На цей раз, консультаційний пункт розташувався на проспекті Металургів біля ресторану швидкого харчування «МакДональдс». Важливим аспектом такої роботи є те, що потрібно якомога більше охопити аудиторію та працювати на масовість.

На сьогодні гостро стоїть питання щодо збільшення випадків виявлення громадянами підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповіли людям, як вирізнити небезпечні знахідки від звичайних речей, а також продемонстрували види снарядів. Дали потримати вибухонебезпечні предмети, з умовою, що до рук ці снаряди громадяни беруть в перший і в останній раз. Крім того, рятувальники вичерпно відповідали на кожне питання, яке хвилювало мешканців міста та закликали громадян берегти своє здоров’я. Кожен бажаючий отримав профілактичні листівки, а також переглянув стенди і плакати з інформацією щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: