circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям нагадали про небезпеки працевлаштування без оформлення

25.09.2018, 12:42

text
Поділитися:

Одним із напрямів роботи служби зайнятості є проведення заходів щодо попередження і протидії торгівлі людьми та сприяння легалізації зайнятості.

У міських центрах зайнятості Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, в усіх районних філіях Запорізького обласного центру зайнятості проведено заходи, якими охоплено понад 16 тисяч безробітних громадян. Їх було детально поінформовано про ризики у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

Загалом фахівцями служби зайнятості протягом 2018 року проведено 1125 семінарів, спрямованих на попередження і протидію торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці та легалізацію зайнятості.

Наразі в Україні діє урядова програма щодо запобігання торгівлі жінками і дітьми, створено правову базу для боротьби з торгівлею людьми, встановлено відповідальність за цей злочин. До речі, Україна стала однією з держав, яка на законодавчому рівні визнала торгівлю людьми тяжким злочином.

Фахівці рекомендують користуватися послугами лише тих суб’єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики. Для легальної роботи за кордоном люди повинні мати дійсний закордонний паспорт, відповідну робочу візу, трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем і дозвіл на роботу в країні призначення. Бажано мати контактну інформацію міжнародних організацій з протидії торгівлі людьми, до яких слід звертатися, якщо проблеми вже виникли.

Така форма інформаційно–роз’яснювальної роботи з населенням допомагає громадянам України уникати помилок при виїзді за межі України, отримати корисні поради, розуміти переваги офіційного працевлаштування та «підводні камені» зарплатні у конвертах.

У базі даних обласної служби зайнятості кількість вакансій становить 2228 одиниць, з них у м. Запоріжжя – 1169 одиниць. Роботодавці потребують кваліфікованих працівників робочих професій, які наразі є найзатребуванішими на ринку праці регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: