circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям передпенсійного віку пропонують зарплатню від 3 до 12 тис. гривень

28.02.2018, 14:46

text
Поділитися:

З 1 січня 2018 року набули чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення» щодо категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Зокрема, йдеться про громадян передпенсійного віку, яким до настання права на пенсію залишилося 10 і менше років.

Згідно із законодавством підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від восьми до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи в середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування соціально незахищених громадян.

– Протягом 2017 року в обласній службі зайнятості перебували на обліку понад 24 тисячі безробітних із числа соціально незахищених громадян, що складало 35% від загальної чисельності безробітних. З них кожен третій був працевлаштований за сприяння служби зайнятості. Майже 60% квотних категорій громадян були охоплені активними заходами сприяння зайнятості. Тож, звернувшись до будь-якого центру зайнятості області, є можливість отримати інформацію про актуальні пропозиції роботодавців і скористатися соціальними послугами, – повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Наразі для осіб передпенсійного віку у базі є такі вакансії: логіст (12000 грн.); слюсар із складання металевих конструкцій (6000 грн.); електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування (6000 грн.); водій навантажувача (5500 грн.); слюсар-ремонтник (3750 грн.); електрогазозварник (3750 грн.); головний енергетик (3723 грн.); слюсар-інструментальник (3800 грн.); вантажник (5200 грн.); підсобний робітник (4700 грн.) тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: