circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям показали гармонію душі художника Ю. Остапова

03.07.2018, 17:49

text
Поділитися:

Гармонію душі запорізького художника Юрія Остапова показали у художньому музеї. Тут зберегіються понад 300 його робіт.Сам художник пішов із життя минулого року. Тож виставку влаштували, аби вшанувати його пам’ять. Згадати художника та помилуватися його картинами прийшли рідні, друзі та учні.

Сьогодні стіни музею прикрашають роботи Юрія Остапова. Про його життя та творчість розповідає кураторка виставки Алевтина Медведєва. Каже: художник родом із Дагестану. Прожив у Запоріжжі майже 50 років. Юрій Остапов був другом музею, а ще передав у фонди понад 300 своїх робіт. Митецьнайбільше працював у графіці. Але також створював і живописні картини. Наприклад, одне зі своїх полотен написав акрилом. Робота має назву “Зимовий Крим”. У музеї зазначають, що картина унікальна, оскількихудожник писав її не з натури, а по пам’яті.

Прийшли на виставку рідні та знайомі художника. Зазначають, що у своїх роботах Юрій Остапов прагнув не просто змальовувати життя чи власні переживання, а й передати своє філософське бачення світу.

Юрій Остапов створював й екслібріси. Це – книжковий знак, намальований митцем, який характеризує індивідуальні особливості власника книги. Відвідувачі виставки зазначають – Юрій Остапов був не тільки талановитим митцем, а й гарним вчителем. Зі своїми учнями ділився не лише азами мистецтва, а й оптимізмом. На виставці також представлені роботи Юрія Остапова, виконані у техніці лінориту, – одного з різновидів графіки.

На автопортретах митця втілені не просто техніки, в яких працював художник, а й його відданість та закоханість у мистецтво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: