circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям показали краєвиди Праги

19.07.2019, 11:43

text
Поділитися:

Чехія олівцем на папері. У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї запрацювала виставка Івана Клименка «Прага моїми очима». Останнім часом художник із Запоріжжя живе і працює в Чехії, де постійно бере участь у групових та персональних виставках. Зараз у себе на батьківщині він показав серію графічних картин.

Іван Клименко народився та виріс у Запоріжжі, а до Чехії переїхав понад 10 років тому. Весь цей час він збирав та аналізував мальовничі види Праги. Більшу частину власних вражень переніс на папір. Так і народилася серія робіт «Прага моїми очима». Крім графіки, художник працює олією в жанрах імпресіонізму, абстракціонізму та реалізму. Виставку художник організував за півтора місяці та привіз разом із собою у відпустку до Запоріжжя.

Мальовничі види міста, вузькі вулички та казкова архітектура. У своїх творах Іван Клименко намагався показати Прагу не за звичайними туристичними маршрутами. Хоча Карлов міст чи собор Святого Віта теж тут є. Під час відвідин Запоріжжя художник зробив також графічне зображення будівлі краєзнавчого музею та подарував його закладу.

Роботи Івана Клименка вже експонувалися на виставках у Чехії, Австрії та Німеччині. Зараз ознайомитися з його творчістю можуть і запоріжці. Експозиція у краєзнавчому музеї працюватиме до 17-го серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: