circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям показали небо Ван Гога у Василівці та олімпійський спорт на соняшнику

20.08.2018, 11:39

text
Поділитися:

Зіркова ніч Ван Гога у Василівці, олімпійський спорт на соняшнику та карта України з архітектурними пам’ятками. Усе це роботи художниці Ніни Речки. Вона презентувала свої картини на виставці “Портрет Батьківщини”. Експозицію підготувала до Дня Незалежності України.

За фахом архітектор-проектувальник, а за покликанням — художниця. Так кажепро себе сама Ніна Речка. Своєю історією життя ділиться із журналістами на відкриті персональної виставки. Цього разу експозиція присвячена Дню Незалежності України. На полотнах — портрети відомих українців, місцеві пейзажі та історичні пам’ятки. Усі картини – символічні.

Колеги та знайомі художниці кажуть, окремої уваги заслуговують портрети авторки. Вони яскраво відображають не лише зовнішність людини, а й передають внутрішній стан.

Художниця каже, один з її улюблених жанрів – пейзажі. Особливо, полюбляє писати краєвиди рідного міста Василівки. У одному з куточків – серія робіт про садибу Попова. Одна з картин виконана у стилі відомого нідерландського художника Ван Гога. Тому авторка не виключає, що колись присвятить Садибі Попова окерму виставку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: