circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям показали особливості бойового мистецтва ушу

31.05.2018, 21:01

text
Поділитися:

Про це бойове мистецтво чули всі та мало хто здогадується, на чому саме воно базується. Ушу — це складний комплекс елементів, який поєднує у собі не лише майстерність бійця, але й силу волі та неабияку грацію. Особливість ушу полягає у тому, щоб перемогти опонента його ж енергією. А свою поповнити і відновити. Викладають стародавнє китайське бойове мистецтво і в Запоріжжі.

Ушу зародилось у стардованьому Китаї. Перші згадки про це бойове мистецтво датуються ще 770-м роком до нашої ери. Зараз ушу — широке поняття. Це не лише силові тренування, а й філософські практики. У процесі його формування бійці могли довго спостерігати за тваринами. Завдяки цьому з’явились нові імітаційні стилі. Наприклад, стиль змії чи богомола.

16-річний Іван Іващенко займається ушу з 4-х років. Тренується зі спеціальним знаряддям, мечем “Дао”. У перекладі з китайської це значить “зігнутий клинок”. Окрім залізних мечів, тренуються зі спеціальними палицями “Дзьо”.

Те, що бойові мистецтва — не лише чоловічий вид спорту, доводить 17-річна Маргарита. Вона вже встигла стати чемпіонкою з ушу не лише в Україні, а і в Європі. Дівчина каже – бойовому мистецтву присвятила 12 років. І зараз не уявляє свого життя без регулярних тренувань.

Звіт про успіхи запорізьких ушуїстів можна буде побачити другого червня. 17 юних чемпіонів виступлять на показовому тренуванні Кубку чемпіонів запорізької федерації ушу, котрій цьогорік виповнилося 30 років. А поки зосереджуються на тренуваннях.

До занятть з ушу запрошують усіх — вікових обмежень тут немає. За словами тренерів, найстаршому ушуїсту у секції — більше 60-ти років. Наголошують – ушу вчить концентрації та тренує силу волі. А ще покращує поставу і тренує м’язи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: