circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям показали відреставровані картини минулого століття

26.10.2018, 23:52

text
Поділитися:

Друге життя для шедеврів. У художньому музеї показали півсотні реставрованих картин. Це роботи 1972-го року, які протягом двох десятиліть перебували у Києві на відновленні. Нині ж – повернулися до Запоріжжя. Окрім живопису, на виставці представили ще й ікони початку 18-го та 20-го століть.

У творів мистецтва буває різна доля. Частіш за все вона не менш цікава та складна ніж у художників. Так кажуть, працівники художнього музею. На підтвердження своїх  слів демонструють  виставку реставрованих  картин. На їх повернення зі столиці чекали десятки років.

Особлива увага на виставці Іконі Полтавській. Під час реставрації  з’ясувалося, що робота ховає  у собі 3 малюнки. Так сталося через  те, що  у минулі роки  був дефіцит матеріалів, на яких можна було малювати. Тоді митці перегортали іншим боком свій витвір і писали двосторонні полотна. Окрім ікон  повернулися з  реставрації  і картини. Багато  з  них  належать художниці Оксані Павленко.

Музейники кажуть, для відреставрованих  картин  виділять окрему залу,  щоб  якомога більше запоріжців мали можливість  побачити роботи авторів минулих  століть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: