circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям показали, як працюють керуючі компанії

13.03.2018, 21:26

text
Поділитися:

З минулої осені обслуговування більшості запорізьких будинків здійснюють керуючі компанії. Вони розробили для запоріжців нові тарифи та зобов’язались вирішувати їхні комунальні проблеми. Наші журналісти побували в одній з таких компаній, аби подивитись як організовується робота – від заявки людини до повного виконання ремонту.

У центр обслуговування клієнтів керуючої компанії “Місто для людей” надходять усі заявки запоріжців, будинки яких обслуговує компанія. Окрім дзвінків на цілодобову гарячу лінію, звернутись до центру зі своєю комунальною проблемою можна й особисто. У центрі працює система електронної черги. Все що потрібно, це обрати з переліку послугу, яка необхідна саме вам, і натиснути на кнопку. Після чого ви отримаєте чек, на якому буде написаний ваш порядковий номер. Далі його ви побачите на табло, на якому також буде вказане вікно до якого вам потрібно підійти та отримати консультацію.

На місці працівники центру приймають та фіксують заявку. Окрім цього, відповідають на усі питання, що цікавлять клієнта. Далі заявки мешканців надходять до технічого відділу. Тут інженери вивчають проблему та готують план роботи для її вирішення. Окрім цього, інженери слідкують за тим як виконуються роботи та налагоджують комунікацію між майстрами та мешканцями. В середньому за один день до інженерів потрапляє близько трьохсот заяв мешканців.

У будинку по вулиці Академіка Весніна, 1Б проводитимуть ремонт під’їздів. Інженери заздалегідь підготували повний план роботи, який тепер майстри повинні виконати на місці.

З усіх заявок, які надходять від інженерів, майстри в першу чергу відбирають найважчі ділянки. Це ті, які потребують ремонту в першу чергу. Термін виконання робіт залежить від складності проблеми. Наприклад, на ремонт під’їзду у вищевказаному будинку необхідно більше тижня.

Всього керуюча компанія “Місто для людей” обслуговує більше тисячі запорізьких будинків.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: