circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям покажуть авантюрну виставу про життя філософа Дені Дідро

15.11.2018, 19:25

text
Поділитися:

У Запоріжжі до прем’єри готують виставу про філософа та письменника Дені Дідро. На сцені її побачать завдяки заслуженому діячу мистецтв України та режисеру-постановнику Геннадію Фортусу. Історія відбувається у Франції 18 століття, де письменник-вільнодумець працює над атеїстичною Енциклопедією.

Щодня до місцевого театру молоді з’їжджаються діячі культури та заслужені артисти України. До прем’єри вистави “Розпусник” готуються 8 годин на добу. Акторка Марія Нестулій грає спокусливу мадам Тербуш. Саме вона є уособленням прихованого життя шляхетної ланки. Адже мадам Тербуш – постать неоднозначна.

В акторки Катерини Макоєд завдання теж не з простих – перевтілитися у дружину Дідро. Відомо, що батько філософа невістку не схвалював, та й чоловік життя легшим не робив. Тож, емоції – через край. Акторка каже, образи митцям довелося переосмислювати. Адже вони повинні бути цікавими сучасному глядачу.

Оцінити, що вдалося зробити режисеру, акторам та художникам глядачі зможуть вже 17 листопада під час прем’єрного показу. Містянам обіцяють авантюрний сюжет, дотепні діалоги та іронію, наближену до сучасності. Тоді ж публіка дізнається чи напише Дідро статтю про мораль і чи вдасться йому упоратися із жінками, яких просвітника оточувало чимало.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: