circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям покажуть “Потвору”

30.01.2019, 21:02

text
Поділитися:

Як зовнішність може вплинути на ставлення до людини? Розібратися у цьому питанні вирішили артисти муніципального театру “Ві”. Там готують трагіфарс “Потвора”, за мотивами однойменної п’єси сучасного німецького драматурга. Її покажуть за кілька днів. А поки у театрі тривають репетиції.

На сцені мінімум декорацій. Тут лише софіти, стільці та куб, у якому не вистачає однієї частини. В театрі кажуть: відсутня частина символізує людину. А сам куб -- спосіб існування та сприйняття світу. Це одна з тем, які порушує вистава “Потвора”. Інша головна тема — як зовнішність впливає на життя людини. Актор Андрій Верман грає геніального інженера Летте, який раптово дізнається, що не може представляти свій винахід на конференції.

Головного героя навіть його дружина вважає потворним. Летте дізнається про це лише після багатьох років спільного життя. Для нього це справжня трагедія. Дружину інженера, а також ще двох персонажів грає Ольга Лещова. Зазначає: аби перевтілитись в інших героїнь, лише змінює одяг. Каже, в цьому розкривається задум автора, що не потрібно гнатися за красою та штучно змінювати свою зовнішність.

Однойменну п’єсу “Потвора” у 2012 році написав сучасний німецький драматург Маріус фон Майєнбург. Автор порушує у творі проблеми сучасного суспільства, зосередженого на споживанні. Режисер-постановник Андрій Романов зазначає: розуміння глядачами ідей автора залежить безпосередньо від акторів.

Зрештою головний герой вистави зважується на пластичну операцію. І перед ним та глядачами постає питання -- чи залишиться він після процедури самим собою та чи зміниться ставлення інших до нього? Розібратися в цьому глядачі разом із акторами зможуть вже 2-го та 3-го лютого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: