circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям представили унікальну виставку портретів

08.02.2019, 14:24

text
Поділитися:

Талант передати внутрішній світ людини. Так кажуть про художників-портретистів. Свої роботи у цьому жанрі представили і запорізькі митці. Це портрети, написані у різних техніках.

Зі стін виставкової зали обласної Спілки художників України на відвідувачів дивляться сотні очей. Тут свої роботи презентують запорізькі портретисти. В експозиції портрети їхніх рідних, дітей та просто пересічних запоріжців. Усі автори є представниками місцевої студії рисунку, яка діє 3 роки.

Під час відкриття виставки художники кажуть, що найчастіше знаходять героїв для своїх картин серед незнайомих людей. Але були такі випадки, коли по завершенні роботи автор і модель ставали друзями. Саме так сталося і у митця Олександра Жолудя. Розповідає: потоваришував із військовим, ветераном АТО Геннадієм Харченком, саме коли писав його портрет.

Портрети найближчої людини представила на виставці і художниця Віра Устянська. Каже, що її роботи мають і філософський сенс.

Художники зазначають: складність у написанні портретів полягає в тому, що потрібно не просто передати зовнішність свого героя, а ще і побачити його душу. Бо тільки тоді можна сказати, що картина має схожість із певною живою людиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: