circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям представили виставку із кримськими пейзажами та місцевими плавнями

05.07.2018, 10:30

text
Поділитися:

Краєвиди запорізьких плавнів та пейзажі ще не анексованого Криму. В обласній бібліотеці відкрилась виставка художника-аматора Геннадія Шина. Свої роботи широкому загалові автор показує вперше.

На стінах в обласній бібліотеці ожили кримські та запорізькі пейзажі. Це роботи Геннадія Шина. Автор народився у Ташкенті, але більшу частину життя прожив у Запоріжжі. Працював інженером і будівельником. А у вільний час займався малюванням. Коли чоловік вийшов на пенсію, став більше часу приділяти своєму захопленню. Геннадій Шин розповідає: раніше багато подорожував. У кожну мандрівку обов’язково брав із собою папір та олівець.

Прийшла підтримати Геннадія Шина на його першу виставку і дружина — Марія Семенівна. Розповідає,що з чоловіком познайомилась ще у студентські роки. Разом вступали до інституту. А вже на другому курсі побралися. Марія Семенівна зізнається – про те, що чоловік малю, дізналася випадково під час спільної подорожі.

На виставці представлено 40 робіт Геннадія Шина. Окрім пейзажів Криму, тут також є краєвиди запорізьких плавнів. Побували на виставці і колишні колеги митця. Кажуть, що роботи художника вражають своєю самобутністю та щирістю.

Також на виставці Геннадій Шин представив і свої ескізи, можливо, в майбутньому він також оживить їх за допомогою фарб. А ще художник мріє відправитися у мандрівку старим Дніпром та зробити замальовки скель для майбутніх картин.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: