circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували чарівний світ пластики

28.03.2018, 21:49

text
Поділитися:

Виставку із такою назвою презентували у краєзнавчому музеї. Там представили більше трьох сотень експонатів з порцеляни, фаянсу, бронзи та мармуру. Це скульптури людей та образи тварин.

Ця виставка для душі. Так про неї говорять самі працівники музею. Щоб представити експозицію, залу умовно розподілили на дві секції. В одній частині зібрані експонати дореволюційної епохи. Серед таких бронзові леді. Вони збереглися ще з часів Олександрівська.

Друга частина зали зберігає експонати післяреволюційної доби. Це вже сорокові роки. Родзинка виставки – опішнянська майоліка. Це вироби із обпаленої глини, вкриті глазур’ю та фарбами. Особливу увагу тут приділяють їжаку та коникам. Працівники музею кажуть, це робота відомого гончара Івана Білика. На статуетках вони знайшли клеймо автора. Він спеціалізувався на малих формах, створював левів та коників.

Також тут представлені і експонати з приватних колекцій. До них належить і колекція зеленого бісквіту. Назва походить від кольору фарби та процесу виготовлення фарфору.

Побачити унікальні експонати запоріжці зможуть до кінця весни. Також музейники закликають глядачів долучитися до виставки і поповнити експозицію новими артефактами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: