circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували написані в АТО вірші

14.03.2019, 10:32

text
Поділитися:

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги Володимира Пожидаєва «Вірші, написані в АТО». Гостями заходу сталі юні та дорослі читачі бібліотеки.

Володимир Пожидаєв – житель Черкащини, учасник АТО з 2014 по 2015 роки. Після повернення додому з фронту Володимир став волонтером. Від міста Черкаси за участь в АТО та волонтерську діяльність отримав відзнаку «За мужність». Усі кошти від продажу книг автор спрямовує на підтримку військових у зоні бойових дій.

Автор розповів присутнім, як життєво важливо для хлопців на передовій знати, що про них пам’ятають та підтримують. Спогади про війну автор трансформував у поетичні рядки, які викликали найщиріші почуття у всіх гостей заходу.

Володимир Пожидаєв розповів про власний військовий досвід у зоні бойових дій та історії своїх побратимів, про бажання не залишатися байдужим та брати участь у долі народу, захищати країну, своїх дітей та пам’ять предків. Володимир Пожидаєв також продемонстрував фотографії, зроблені на позиціях. Гості побачили героїв-бійців, техніку, військовий побут.

Книга «Вірші, написані в АТО» є другим виданням, доповненим фотознімками та новими віршами. Твори Володимира Пожидаєва відображають реальні події війни, спогади та думки після повернення з фронту. Вірші присвячені бойовим побратимам та загиблим героям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: