circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували унікальні австралійські шедеври

19.07.2018, 21:12

text
Поділитися:

З Австралії з любов*ю”. У Запорізькому обласному художньому музеї відкрилась унікальна виставка. На ній представлена частина творчого доробку художника Віктора Грозного. Всього у фондах музею знаходиться 321 картина митця. Це майже всі роботи, написані ним за життя.

Митець майже все життя прожив в Австралії. У своїх роботах змальовував місцеві краєвиди, флору та фауну. Працівники музею кажуть,що у творчості художника знайшли відображення вірування та традиції австралійських аборигенів.

Виставку картин Віктора Грозного у музеї влаштовують 7 років поспіль. І кожного разу — вона інша. Адже у фондах музею знаходиться 321 робота митця. Їх художник відправив до музею з Австралії, бо хотів, аби його картини збереглися на Батьківщині. Працівники закладу розповідають: Віктор Грозний родом із Запорізької області. Та у 17 років під час Другої світової опинився в Німеччині на примусових роботах. Коли війна завершилася – оселився в Австралії, де і пройшло його життя. Передати роботи до художнього музею митець вирішив після подорожі навколо світу, під час якої відвідав і наше місто.

Подивитися на роботи Віктора Грозного прийшли і його колеги. Зізнаються,що австралійські краєвиди їх вразили. Працівники музею розповідають – роботи Віктора Грозного належать до так званого “наївного малярства”. Художники, які виконують картини у цьому стилі, яскраво передають на полотні свої безпосередні враження від навколишнього світу, а також зображають Рай на землі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: