circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В краєзнавчому музеї відкрилась виставка-квест

02.10.2018, 17:07

text
Поділитися:

Історія у поєднанні із сучасними технологіями. В обласному краєзнавчому музеї розпочала роботу незвичайна виставка, присвячена німецьким відкриттям та сучасним інноваціям. В Україні її покажуть лише в чотирьох містах. Це Запоріжжя, Харків, Вінниця та Київ.

Телефон, платівки, перші телевізори та автомобілі. Ці та інші винаходи вперше створили саме у Німеччині. Виставка являє собою не просто презентацію історичних відкриттів, але й захоплюючу гру-квест. Для цього відвідувачам необхідно скачати інтернет-додаток та розпочати квест за тематичними локаціями. Завдання розраховані на учнів старшої школи та дорослих.

Від енергетики до вивчення космічних сузір’їв та мікроорганізмів. Усе це тепер не просто теорія на стенді, а практичне завдання для учасників. За кожну правильну відповідь команда отримує бали. Наприкінці усіх очікують призи від організаторів. Таким чином автори виставки долучають запоріжців до вивчення німецької культури.

Також додатково на стендах є посилання за QR-кодом на інформаційні довідки. Там можна знайти історію винаходу та німецькі підприємства, які зараз впроваджують інноваційні технології в сферах ІТ, фізики, біології та енергетики. Для тих, хто не володіє німецькою, на стендах можна знайти й підказки з українським перекладом. Спробувати себе у грі запоріжці зможуть до 14 жовтня. Для запису команди школярів необхідно звернутись на офіційний сайт Гете Інституту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: