circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували виставку митця-абстракціоніста Євана

31.10.2018, 20:41

text
Поділитися:

Більше ста полотен за рік творчості. У Запоріжжі відкрилась виставка Євгена Демидьонка – чоловіка, який принципово не називає себе художником. Та попри це пише по чотири картини одночасно. Працює у жанрі абстракції. Усі роботи зібрав під назвою “Я — Є”. Каже, надихає його родина та донька, котру він також навчає малювати. Експозицію можна побачити в обласній бібліотеці.

Бізнесмен за професією, творець за покликанням. Запоріжець Євген Демидьонок почав малювати рік тому— хотів відпочити від буденності та метушні. Обрав яскраві акрилові фарби та полотна різної величини. На них зобразив свої думки. Перша робота Євгена називається “Дружина на морі”. Каже, що ці кольори стали першими враженнями від літнього відпочинку.

Пише картини митець під псевдонімом “Єван”. Каже, це стародавнє ім’я, чоловічий варіант Єви. А ще – його ініціали. Творити Євгенові допомагає його 9-річна донька Таїсія. Чоловік зізнається: саме вона є головним критиком. Вже зараз дівчинка активно займається творчістю, також полюбляє малювати в абстракції.

На виставці представлені близько 150 робіт. Це — силуети, форми та яскраві кольори. Усі вони — не те, що здається на перший погляд, наголошує творець. Наприклад, мухомори — зовсім не гриби. Так чоловік зобразив звуки шаманського бубна. У планах Євгена – спільна виставка з донькою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: