circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували виставку в стилі контемпорарі-арт

02.08.2018, 11:04

text
Поділитися:

“Мистецтво після великого вибуху”. Так свою виставку назвав молодий запорізький художник Євген Фоменко. Представив свої роботи у Запорізькому обласному художньому музеї. Митець створює їх у стилі контемпорарі-арт.

Яскраві фарби, які ніби розтікаються по полотну, та незвичні образи. У Запорізькому обласному художньому музеї відкрилась персональна виставка картин Євгена Фоменка. Молодий художник працює у стилі контемпорарі-арт. Це різновид сучасного мистецтва, в якому митці уникають художніх принципів минулого, вільно експериментують або передають за допомогою фарб своє світосприйняття. Написати одну з картин митця надихнула справжня історія. Євген розповідає: у 1945 році в Америці відбувалися конкурси краси, на яких учасниці ховали обличчя за масками. Художник зазначає, що розкривати свої задуми не любить. Адже тоді відвідувачі не зможуть самі придумати свій варіант пояснення образів, зображених на полотнах.

На виставку Євгена завітали його рідні, друзі, та дружина Анна. Розповідає, що

в роботах чоловіка їй подобається поєднання яскравих кольорів. Зізнається – причетна до створення одного з полотен художника. Взяти до рук пензля їй запропонував чоловік.

В музеї зазначають: у роботах Євгена Фоменкавідчуваються його роздуми про навколишній світ. Розповідають, щовсі картини митця мають англійські назви і це не випадково.

Свої роботи Євген Фоменко вже цього року планує показати в Америці. А поки запрошує усіх охочих до художнього музею, аби на власні очі побачити “Мистецтво після великого вибуху”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: