circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували виставу “Художник. Сновидіння”

26.01.2018, 19:45

text
Поділитися:

Показати життя Тараса Шевченка у танці. У Запоріжжі представили виставу “Художник. Сновидіння”. Її створили у муніципальному театрі танцю. Там кажуть, творчість кобзаря вплинула не тільки на літературу, а й на всю культуру.

У цій виставі Шевченко — не такий, яким його звикла бачити більшість українців. Він був не лише великим кобзарем, а й художником. Потяг до живопису у Шевченка виник ще з юних років. Підлітком він навчався малюванню, пізніше став студентом академії мистецтв.

У театрі кажуть, головна ідея вистави — показати пошуки власного я та внутрішній конфлікт героя. Під час своїх пошуків молодий Шевченко час від часу бачить у дзеркалі себе в майбутньому. В тому образі, в якому його пам’ятатимуть більшість українців.

Вистава “Художник. Сновидіння” вперше була показана у театрі танцю ще в дві тисячі чотирнадцятому році, до двохсотріччя від дня народження Тараса Шевченка. Її створили за мотивами повісті кобзаря “Художник”.

Андрій Романов, режисер-постановник муніципального театру танцю, каже, художник — це така особистість, якій важко жити в побуті серед людей, які його не розуміють. Художник — це людина, яка приносить себе у жертву заради якоїсь вищої ідеї. І Тарас Григорович Шевченко якраз одна з таких особистостей.

Вся вистава у чорно-білих тонах. Наприкінці Шевченко залишається сам на сам зі смертю. Глядачі кажуть, такий фінал їх вразив.

Тепер виставу “Художник. Сновидіння” глядачі побачать у березні до дня народження Тараса Шевченка. Також актори хочуть показати глядачам життя Коцюбинського, так само у танці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: