circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям продемонстрували «Таємний щоденник Петлюри»

23.01.2019, 10:06

text
Поділитися:

З нагоди сторіччя підписання Акту об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – у День Соборності України, у кінотеатрі ім. Довженка відбувся показ історичного художнього фільму Олеся Янчука «Таємний щоденник Петлюри».

Здебільше, захід спрямований на шкільну та студентську молодь, військовослужбовців, а також представників органів влади, місцевого самоврядування, громадськості, з метою популяризації українського кінематографа та поширення знань про українських лідерів – борців за незалежність.

Організатори патріотичного заходу – Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Обласний центр патріотичного виховання молоді – впевнені, це свято символізує єдність українських земель. Саме мистецтво дає змогу краще розкрити головні постаті тих часів, згадати події давнини, щоб пам’ятати одне з найбільших досягнень українських діячів.

Сюжет стрічки «Таємний щоденник Петлюри» охоплює період життя головного отамана військ Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР Симона Петлюри, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбили. Історія розповідає про події сторічної давнини, план знищення Петлюри, його останні дні життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: